SatisHub (1.0.10) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
