SatisHub (1.0.10) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Done
ps: ترسره شو

en: Host
ps: کوربه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Source
ps: سرچينه

en: published
ps: خپاره شوي

en: Copy
ps: کاپي
