SatisHub (1.0.2) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Code
ka: კოდი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
