SatisHub (1.0.2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: Publish
se: Almmut
