SatisHub (1.0.3) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored on
az: Müəllifi

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın
