SatisHub (1.0.3) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Code
bs: Kod

en: Authored on
bs: Napisano

en: published
bs: objavljen

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: 1 week
bs: 1 sedmica
