SatisHub (1.0.3) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 2 years
gu: ૨ વર્ષ

en: 3 years
gu: ૩ વર્ષ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
