SatisHub (1.0.3) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
