SatisHub (1.0.3) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Homepage
hu: Címlap

en: unpublished
hu: rejtett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Published
hu: Közzétéve

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: 2 years
hu: 2 év

en: Code
hu: Kód

en: Method
hu: Mód

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Token
hu: Vezérjel

en: published
hu: közzétett

en: Expired
hu: Lejárt

en: Package name
hu: Csomag neve

en: Changed
hu: Módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: unpublish
hu: elrejtés

en: publish
hu: közzététel

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Twig template
hu: Twig sablon
