SatisHub (1.0.3) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Host
ta: புரவலன்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: 2 years
ta: 2 வருடங்கள்

en: 3 years
ta: 3 வருடங்கள்

en: Code
ta: நிரல்

en: Method
ta: முறை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே
