SatisHub (1.0.3) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Homepage
ug: باش بەت

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Code
ug: كود

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
