SatisHub (1.0.4) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Published
eo: Publikigita

en: Code
eo: Kodo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: published
eo: publikigita

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu
