SatisHub (1.0.4) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Code
hy: Կոդ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: published
hy: հրատարակված

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
