SatisHub (1.0.4) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Host
ro: Gazdă

en: Published
ro: Publicat

en: Success
ro: Succes

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Code
ro: Cod

en: Method
ro: Metodă

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Token
ro: Simbol

en: published
ro: publicat

en: Expired
ro: Expirat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
