SatisHub (all releases) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: unpublished
cs: skryto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Host
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: 1 day
cs: 1 den

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Method
cs: Metoda

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Source
cs: Zdroj

en: published
cs: zveřejněno

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Changed
cs: Změněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Stable
cs: Stabilní
