SatisHub (all releases) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Homepage
is: Heimasíða

en: unpublished
is: óbirt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Host
is: Vél

en: Published
is: Birt

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: published
is: birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: unpublish
is: Afbirta

en: publish
is: Birta

en: 1 week
is: 1 vika
