SatisHub (all releases) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Publish
mn: Нийтлэх
