SatisHub (all releases) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: 1 hour
mr: एक तास

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: 2 years
mr: २ वर्षे

en: 3 years
mr: ३ वर्षे

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
