SatisHub (all releases) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Authored on
nn: Skrive

en: published
nn: publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
