SatisHub (all releases) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Host
ru: Хост

en: Published
ru: Опубликовано

en: Success
ru: Успешно

en: 1 day
ru: 1 день

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Method
ru: Метод

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Authored on
ru: Создан в

en: Token
ru: Токен

en: Source
ru: Источник

en: published
ru: опубликовано

en: Expired
ru: Истекшие

en: Package name
ru: Название пакета

en: Changed
ru: Изменение

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: unpublish
ru: отменить публикацию

en: publish
ru: опубликовать

en: Copy
ru: Копировать

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Auto
ru: Авто

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Custom path
ru: Пользовательский путь

en: Failure
ru: Сбой

en: Beta
ru: Бета

en: Twig template
ru: Шаблон twig

en: Stable
ru: Стабильный
