SatisHub (1.0.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Error
de: Fähler

en: Host
de: Rächner

en: Method
de: Methode
