SatisHub (1.0.6) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Published
hr: Objavljeno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Method
hr: Metoda

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Source
hr: Izvor

en: published
hr: objavljeno

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: 1 week
hr: 1 tjedan
