SatisHub (1.0.6) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Published
sl: Objavljeno

en: Method
sl: Metoda

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: published
sl: objavljeno

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo
