SatisHub (1.0.7) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Done
ca: Fet

en: Host
ca: Servidor

en: Published
ca: Publicat

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Method
ca: Mètode

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Source
ca: Font

en: published
ca: publicat

en: Expired
ca: Caducat

en: Package name
ca: Nom del paquet

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: 1 month
ca: 1 mes

en: unpublish
ca: retira

en: publish
ca: publica

en: Copy
ca: Copia

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Stable
ca: Estable
