SatisHub (1.0.7) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: 1 hour
da: 1 time

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Done
da: Færdig

en: Host
da: Værtsnavn

en: Published
da: Udgivet

en: Success
da: Succes

en: 1 day
da: 1 dag

en: Method
da: Metode

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Token
da: Symbol

en: Source
da: Kilde

en: published
da: udgivet

en: Expired
da: Udløbet

en: Package name
da: Pakkenavn

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Copy
da: Kopier

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: 1 week
da: 1 uge

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Custom path
da: Tilpasset sti

en: Active theme
da: Aktivt tema

en: Failure
da: Fejl
