SatisHub (1.0.7) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ
