SatisHub (1.0.7) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Done
lv: Pabeigts

en: Host
lv: Serveris

en: Published
lv: Publicēts

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: 3 years
lv: 3 gadi

en: Method
lv: Veids

en: Ignore filters
lv: Ignorēt filtrus

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Source
lv: Avots

en: published
lv: publicēts

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: 1 week
lv: 1 nedēļa
