SatisHub (1.0.7) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Done
sk: Hotovo

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Published
sk: Zverejnené

en: Success
sk: Úspech

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Method
sk: Metóda

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Source
sk: Zdroj

en: published
sk: zverejnené

en: Expired
sk: Vypršané

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: unpublish
sk: nezverejniť

en: publish
sk: zverejniť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: Copied!
sk: Kopírované!
