SatisHub (1.0.7) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: published
sq: publikuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
