SatisHub (1.0.8) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Done
el: Έγινε

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Success
el: Επιτυχία

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Source
el: Πηγή

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Failure
el: Αποτυχία

en: Stable
el: Σταθερό
