SatisHub (1.0.8) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
