SatisHub (1.0.8) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ
