SatisHub (1.0.8) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored on
ur: تصنیف بر
