SatisHub (1.0.9) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Done
he: בוצע

en: Host
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Success
he: הצלחה

en: 1 day
he: יום אחד

en: Method
he: שיטה

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Source
he: מקור

en: published
he: פורסם

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Copy
he: העתק

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: 1 week
he: שבוע אחד
