SatisHub (1.0.9) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Error
my: အမှား

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
