SatisHub (1.0.9) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Homepage
sv: Hemsida

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Done
sv: Färdig

en: Host
sv: Värd

en: Published
sv: Publicerad

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Method
sv: Metod

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Authored on
sv: Författad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Source
sv: Källa

en: published
sv: publicerad

en: Package name
sv: Paketets namn

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Copy
sv: Kopiera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: Credentials
sv: Referenser

en: Token type
sv: Typ av ersättningstecken

en: Stable
sv: Stabil
