SatisHub (1.0.9) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
