SatisHub (1.0.9) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Done
uk: Готово

en: Host
uk: Хост

en: Published
uk: Опубліковано

en: Success
uk: Успіх

en: 1 day
uk: 1 день

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 2 years
uk: 2 роки

en: 3 years
uk: 3 роки

en: Method
uk: Спосіб

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Authored on
uk: Створено

en: Token
uk: Замінник

en: Source
uk: Джерело

en: published
uk: опубліковано

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Package name
uk: Назва пакунку

en: Changed
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: unpublish
uk: не публікувати

en: publish
uk: опублікувати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Auto
uk: Авто

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Public access
uk: Загальний доступ

en: Custom path
uk: Власний шлях

en: Alpha
uk: Альфа

en: Active theme
uk: Активна тема

en: Failure
uk: Помилка

en: Beta
uk: Бета

en: Twig template
uk: Шаблон Twig

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука

en: Stable
uk: Стабільний
