SatisHub (1.0.4) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Host
be: Хост

en: Published
be: Апублікавана

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Code
be: Код

en: Method
be: Метад

en: Authored on
be: Дата:

en: published
be: апублікавана

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: 1 week
be: 1 тыдзень
