SatisHub (1.0.4) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Host
bg: Хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Code
bg: Код

en: Authored on
bg: Написано на

en: published
bg: публикувано

en: Expired
bg: Изтекли

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
