SatisHub (1.0.4) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Code
eu: Kodea

en: Method
eu: Metodoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: published
eu: argitaratuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: unpublish
eu: kendu argitarapena

en: publish
eu: argitaratu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu
