SatisHub (1.0.4) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Code
jv: Kode

en: Method
jv: Metode

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: published
jv: dipacak
