Saudi Identity Field (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Link using text: @title
et: Lingi tekstiga: @title

en: No placeholder
et: Placeholder puudub
