Saudi Identity Field (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: About
ja: アバウト

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ja: 値が入力されるまで、フィールドの内側に表示される文字列。このヒントは、サンプルの値か、あるいはフォーマットの簡潔な説明であることが多いです。

en: Link using text: @title
ja: テキスト使用リンク: @title

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder

en: No placeholder
ja: プレースホルダー無し
