Save All Nodes (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Chunk size
hu: Darabolás mérete

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
