Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Show
af: Vertoon

en: Sidebar
af: Systaaf
