Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Show
ast: Amosar
