Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Show
az: Göstər

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Hide
az: Gizlət

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu
