Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও

en: About
bn: সম্পর্কে
