Scalar UI Formatter (1.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Show
bo: སྟོན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
